act legal covers all major European business centres.
Warsaw | Amsterdam | Bratislava | Bucharest | Budapest | Frankfurt | Milan | Prague | Vienna
meet us at www.actlegal.com

x
x

actlegal.com

Marta Łobzowska

Radca prawny / Starszy prawnik

Specjalizuje się w prawie nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem umów najmu powierzchni komercyjnych.

Doradza w zakresie bieżących kwestii związanych z zarządzaniem portfolio nieruchomościowym Klientów Kancelarii, w tym w szczególności zawierania, wykonania, a także późniejszych renegocjacji umów najmu. Zakres jej doradztwa obejmuje także szerokie spektrum aspektów związanych z zawieraniem i renegocjacjami umów infrastrukturalnych.

Marta posiada także doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego przy transakcjach finansowania różnego rodzaju inwestycji. Brała udział w obsłudze prawnej transakcji finansowania inwestycji nieruchomościowych ze szczególnym uwzględnieniem dużych projektów komercyjnych i deweloperskich, jak również transakcji finansowania różnego rodzaju projektów inwestycyjnych. Doradzała w zakresie finansowania jednego z największych projektów inwestycyjnych realizowanych w branży paliwowej w ostatnich latach w Polsce.

Posiada również doświadczenie w obszarze kredytów detalicznych, prawa umów oraz prawa pracy, zdobyte na stanowisku prawnika wewnętrznego w polskim oddziale instytucji kredytowej.

Posługuje się w stopniu bardzo dobrym językiem angielskim.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.


vCard

Specjalizacje

Doświadczenia

Doradztwo transakcji podpisania umowy najmu z HB Reavis Poland

Kancelaria act BSWW legal & tax  doradzała AmeriGas w procesie negocjacji umowy najmu z HB Reavis Poland. Negocjacje dotyczyły powierzchni biurowej w kompleksie Forest przy ulicy Burakowskiej 14, w postindustrialnej części Warszawy.

Czytaj dalej

Aktualności

Aktualności

act BSWW legal & tax doradza AmeriGas w transakcji podpisania umowy najmu z HB Reavis Poland

Zespół Nieruchomości act BSWW legal & tax odpowiadał za kompleksowe doradztwo prawne w procesie negocjacji umowy najmu z HB Reavis Poland. Negocjacje dotyczyły powierzchni biurowej w kompleksie Forest przy ulicy Burakowskiej 14, w postindustrialnej części Warsza...

Aktualności

act BSWW legal & tax doradzała Globalworth w negocjacjach umowy najmu powierzchni we wrocławskiej Renomie

Dynamicznie rozwijający się producent i sprzedawca ekologicznych produktów spożywczych, w szczególności kiszonek i innych przetworów roślinnych, działający pod marką „Zakwasownia”, powiększył sklep w Renomie. Kancelaria act BSWW legal & tax doradzała wynajmującemu ...

Wszystkie aktualności