act legal covers all major European business centres.
Warsaw | Amsterdam | Bratislava | Bucharest | Budapest | Frankfurt | Milan | Prague | Vienna
meet us at www.actlegal.com

x

Aneta Gierzyńska

Radca prawny / Starszy prawnik

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki najmów powierzchni biurowych oraz handlowych.

Reprezentuje zarówno wynajmujących, jak i najemców. Kompleksowo doradza w zakresie zawarcia, wykonania i dalszej negocjacji umów najmu. Posiada także doświadczenie w przygotowywaniu transakcji nieruchomościowych.

Jej dotychczasowe doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo na rzecz polskich i zagranicznych deweloperów w zakresie sporządzania umów najmu i ich dalszych modyfikacji, zgodnie z założeniami biznesowymi Klientów, a także kontakty z najemcami powierzchni biurowych i handlowych.

Posiada także doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym w doradztwie w zakresie postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Posługuje się biegle językiem angielskim oraz językiem francuskim.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Szkołę Prawa Brytyjskiego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (działającą we współpracy z Cambridge University).

 


vCard

Doświadczenia

Doradztwo przy transakcjach sprzedaży parków handlowych

act BSWW legal & tax doradzała Rank Progress przy sprzedaży parku handlowego Miejsce Piastowe oraz przy zawarciu przedwstępnej umowy sprzedaży parku handlowego Pasaż Wiślany w Grudziądzu. Zakres usług obejmował wsparcie na wszystkich etapach transakcji sprzedaży nieruchomości w Miejscu Piasto...

Czytaj dalej

Aktualności

Aktualności

act BSWW legal & tax w transakcjach sprzedaży parków handlowych

Kancelaria act BSWW legal & tax doradzała Rank Progress przy sprzedaży parku handlowego Miejsce Piastowe oraz przy zawarciu przedwstępnej umowy sprzedaży parku handlowego Pasaż Wiślany w Grudziądzu. W dniu 29 lipca 2021 roku spółka zależna Rank Progress S.A. – Prog...

Wszystkie aktualności